Mobilná pedikúra

Ak z nejakého dôvodu nemôžte prísť na pedikúru do salónu a je pre Vás pohodlnejšie nechať si ošetriť chodidlá v pohodlí Vášho domova….
Neváhajte ma kontaktovať a ja prídem k Vám domov

Relaxačná masáž nôh

Správne prevedená masáž dokáže ulaviť od bolesti a uvolniť napätie v končatine. Masáž zlepšuje krvný obeh, čo má za následok zlepšenie prekrvenia dolných končatín. (viac…)

Lakovanie gel-lakom

Na záver pedikúry je vhodné nechty skrášliť lakom alebo gel-lakom. Gél neschne na vzduchu, ale musí byť vytvrdený v uv lampe. (viac…)

Nechtová protetika

Nechtová protetika sa používa ako náhrada chýbajúcej časti nechtu. Samotný necht si môžme poškodiť pri zakopnutí, športe, alebo za príčinou poškodenia nechtu môžu byť choroby, alebo lieky. (viac…)

Šponovanie zarastajúcich nechtov

V našom salóne vykonávame aktuálne techniky šponovania zarastajúcich nechtov: Podofix a Bs-špony.

Špony sú ,strojčeky”na vyrovnanie nechtov, ktoré z rôznych príčin zarastajú. (viac…)

Baby pedikúra

Pedikúra pre našich najmenších. Po kúpeli nôh sa nechtíky upravia do požadovaného tvaru. Ošetria sa problémové časti, ako napr. kurie oko, zarastený necht. (viac…)

Pedikúra kombinovaná

Zmes mokrej a suchej pedikúry. Ošetrenie začína kúpeľom. Pedikér sám volí medzi skalpelom, alebo prístrojom na suchú pedikúru, čo je vhodné na ošetrenie spodnej, nášlapnej časti chodidla. (viac…)

Pedikúra medicinálna-suchá

Ošetrenie nôh, s vysoko otáčkovým prístrojom. Pri tomto type pedikúry sa nohy nenamáčajú, max. sa v krátkosti umyjú. Podľa opracovávanej časti chodidla, sa volia špecialne frézky. (viac…)

Mokrá pedikúra

Ošetrenie, ktoré sa začína kúpeľom nôh. Ten pomôže k zmäkčeniu odtlakov, zhrubnutej kože, a kurieho oka. Po kúpeli, nasleduje odstránenie zhrubnutej kože skalpelom. (viac…)